Zonnig en drukbezocht Bevrijdingfestival Groningen 2013
De bezoekers en de organisatie van het Bevrijdingsfestival Groningen 2013 kijken terug op een prachtige zonnige dag. Het bleef de hele zondag dro..
Naast Gers Pardoel (winnaar van de 3FM Serious Talent Award 2012) en Das Pri-V zijn nu ook Mr. Polska, De Kraaien en Team Vieze toegevoegd aan de line-up van de Urban Area op Bevrijdingsfestival Groningen 2012.
Naast optredens bovenstaande nationale en lokale acts zullen er in de Urban Area Debattles plaatsvinden, waarin jong talent rappend met elkaar in de strijd gaat over wat vrijheid voor hun betekent.
Bezoek onze artiestenpagina voor een volledig overzicht tot nu toe!
De bezoekers en de organisatie van het Bevrijdingsfestival Groningen 2013 kijken terug op een prachtige zonnige dag. Het bleef de hele zondag dro..
Het tijdschema van Main Stage is gewijzigd: Newton Faulkner en Villagers zijn gewisseld van plek. Op het Sena Talent Stage @ Urban beginnen Lil..
Met trots kondigt Bevrijdingsfestival Groningen de laatste act aan voor deze editie van Bevrijdingsfestival Groningen: Blaudzun.
In de officiële App van de bevrijdingsfestivals kun je de line-up, het laatste nieuws, de routebeschrijving, foto's, video's en alle ande..
Het volledige tijdschema van de zes podia staat vanaf nu online, met meer dan 50 acts. Waaronder nieuwe toevoegingen van Lil'Kleine, KaliBwoy..
Extra Qliners tussen Drachten en Groningen en extra bussen tussen station Groningen en de festivallocatie zorgen ervoor dat iedereen op 5 mei het..
Vorig jaar was daar ineens Will & The People. Na hun optreden op Bevrijdingsfestival Groningen 2012 stonden ze op Pinkpop, Lowlands en eerder dit..
'Dance the War is Over' van Handsome Poets is in 2013 het lijflied van de 14 Bevrijdingsfestivals in Nederland. In Groningen nemen we dez..
Nog even en we kunnen de complete line-up van Bevrijdingsfestival Groningen 2013 bekend maken. Maar voordat het zover is, vandaag alvast een snea..
Altijd al eens in een videoclip willen spelen? Dan is dit je kans! Dans mee voor de vrijheid en pak die '15 minutes of fame'!
De informatiemarkt is al enige jaren een vast onderdeel van het Bevrijdingsfestival Groningen. Ideële en politieke organisaties krijgen de mogeli..
Vol trots kondigen wij een nieuwe act aan voor het hoofdpodium op Bevrijdingsfestival Groningen.... Villagers!
Vorig jaar bezochten meer dan 100.000 mensen het Bevrijdingsfestival in Groningen. Om al deze bezoekers van een plattegrond, munten en drankje te..
Naast Miss Montreal en Cold War Kids zullen op 5 mei ook Newton Faulkner en The Coup het hoofdpodium op de Drafbaan betreden. Het Nederlandse The..
Het jaar 2013 is aangebroken en dat betekent dat de voorbereidingen voor Bevrijdingsfestival Groningen weer zijn begonnen. We zijn trots op het f..
Na de succesvol verlopen 22ste editie van het Bevrijdingsfestival Groningen is Mohn Baldew benoemd als nieuwe voorzitter van stichting Vier 5 mei..
Meer dan 100.000 mensen vierden zaterdag de vrijheid in het zonnige Stadspark in Groningen.
Nog 24 uur te gaan voordat Bevrijdingsfestival Groningen losbarst. De vernieuwde website, handouts, de Twoppy app en de livestream zorgen ervoor ..
Wegens ziekte heeft Ben Howard helaas zijn optreden op Bevrijdingsfestival Groningen moeten afzeggen. Hij wordt vervangen door Will and the Peopl..
Bevrijdingsfestival Groningen 2012 belooft een geweldige editie te worden. Dit jaar valt 5 mei op een zaterdag en we verwachten dat het (extra) d..
Bevrijdingsfestival Groningen heeft het jonge videocollectief WERC gevraagd om een video te maken rond het thema van dit jaar: "Vrijheid geef je ..
Na een fantastische show in de Oosterpoort afgelopen zaterdag mogen we nu bekendmaken dat The Kyteman Orchestra op 5 mei nogmaals afreist naar Gr..
Bevrijdingsfestival Groningen is nog steeds op zoek naar deelnemers voor de Debattle Challenge 2012 'Vrijheid Geef je Door'!
Op zaterdag 5 mei wordt in 16 verschillende steden gevierd dat Nederland 67 jaar geleden werd bevrijd. Met nog 3 weken te gaan is het programma v..
Met dEUS heeft Bevrijdingsfestival Groningen een flinke headliner te pakken. De Antwerpse band gaat al sinds 1989 mee en heeft binnen de alternat..
Ook liefhebbers van electronische dansmuziek en wereldse klanken kunnen dit jaar hun geluk op tijdens het Bevrijdingsfestival Groningen. Dansen b..
Na de lancering van de vernieuwde website introduceren wij vandaag onze nieuwste toevoeging: de blog. In de weken voorafgaand aan 5 mei zullen wi..
Is freestylen jouw ding en denk jij jouw eigenheid op een podium voor een publiek van meer dan 2.500 mensen te kunnen laten zien? Geef je dan vóó..
Eindelijk is het zover: onze nieuwe website is online. Om dat te vieren maken we gelijk een aantal geweldige nieuwe namen bekend voor het Bevrijd..
De Informatiemarkt is al enige jaren een vast onderdeel van het Bevrijdingsfestival Groningen. Ideële en politieke organisaties hebben de mogelij..
Met de Amerikaanse dance-/punkband The Rapture heeft het Bevrijdingsfestival Groningen de tweede act voor de line-up van 2012 te pakken. Naast de..
Over een paar weken wordt de nieuwe website van Bevrijdingsfestival Groningen gelanceerd. Samen met iWink is er de afgelopen maanden gewerkt aan ..
Het Nationaal Comité 4 en 5 mei en de 14 Bevrijdingsfestivals hebben Alain Clark, Go Back To the Zoo en Nick & Simon benoemd tot Ambassadeurs van..